Поиск: • Вакансии      
Резюме

Начало -> Резюме в категории: Банковские сотрудники

Добавить в блокнотВерсия для печати Резюме: контролер кассир
Женщина
Добавлено:18-09-2015
Зарплата:200 $
Пол:женский
Возраст: 37
Образование:нет / любое
График работы:полный рабочий день

Особиста інформація

Місце проживання: Одеса

Освіта: середня
Дата народження: 14.04.1978 г. (37 років)
Пол: Жіночий
Сімейне положення: Состою у шлюбі, є донька
Досвід праці:

C 04.02.2011 по 14.09.2015 (4рокі 7 міс.)
В установі: Ожадний Банк, Одеса
Посада: Касир / контролер-касир/ст.к-касир/завідувач ксси
Функціональні обовязки:
організація та контроль за дотриманням правил та порядку касової роботи;укладання договорів з купівлі – продажу готівкових коштів ;дотримування залишків грошових коштів ,згідно лімітів каси;сортування,обробка,формування грошової готівки;організація та проведення інкасації грошових коштів та матеріальних цінностей відділенням банку;контроль та організація завантаження банкоматів; схоронність і збереження грошових та матеріальних цінностей банку; відкриття а закриття сейфового сховища;навчання і підготовка касирів операційно касової роботи; прийом усіх видів платежів клієнтів фізичні особи; здійснення операцій з готівковими коштами в національній та іноземній валюті; прийом та видача коштів; проведення валютнообмінних операцій;проведення операцій поповнення та видача готівки через пост –термінал;Приняття готівкових коштів від кассових працівників в кінці рабочого дня;Зведення оборотів операційного дня згідно зведених довідок касирів та перевірка зведених оборотів з оборотами аналітичних рахунків на кінець рабочого дня;ведення касових книг та журналів; формування та зшив касових документів.


Іноземни мови та компьютерні здібності

Англиська: Базовый
Український : Розмовний

Рівень володіння компьютером: пользователь
Компьютерні вміння: користувач: MS Office ( Word, Excel, Outlook,); навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox , Opera) і E-mail(Outlook Express). Банківська операційна система : АБС Б2, АРМ - заявка НБУ. Володіння технікою : факс, модем, сканер, копіювальне обладнання.

Детальніша інформація


Відомості: Ділові якості : Відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, енергійність, старанність, урівноваженість, вміння працювати в команді, здібність до швидкого навчання.

E-Mail:
 
Постоянный адрес объявления: http://job2.odessa.ua/resumes/13627.html

Ваш блокнот

Блокнот В вашем блокноте:
• вакансий - 0
• резюме - 0
• объявления купля/продажа - 0
Как запомнить мой блокнот?

Реклама